KONST / Litografier / Grafiska blad 11755363
*
nr 1175 5363
Andreas Lundberg
(f. 1973), Sverige
Grafiska blad, 2 st. Bladets mått: 31x54
Andreas Lundberg, svensk fotograf, född 1973.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
fredag 25 maj 2018
kl 09:07:38
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: andreas lundberg grafiska blad litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3277 Grafiska blad
4 st, eftertryck. Signerade Dubois, Erotiska motiv..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:45
*
Andreas Lundberg
Andreas Lundberg, svensk fotograf, född 1973.
nr 1175 5363
Andreas Lundberg
(f. 1973), Sverige
Grafiska blad, 2 st. Bladets mått: 31x54
Andreas Lundberg, svensk fotograf, född 1973.
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
fredag 25 maj 2018 |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: andreas lundberg grafiska blad litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3277 Grafiska blad
4 st, eftertryck. Signerade Dubois, Erotiska motiv..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:45